Друкувати«Електрон» - марка вітчизняного телевізора, загальновідома своєю традиційно високою якістю та надійністю, яка з 1957 року увійшла в історію телевізійного виробництва як одна з найбільш масових і популярних. Протягом десятиліть "Електрони" були зразком застосування найпередовіших технічних і технологічних новацій.

Сьогоднішній Телевізійний завод «Електрон» - є атестованим високотехнологічним підприємством, яке продовжує традиції "Електронів" як загальновизнаної народної марки. 

Виробництво Телевізійного заводу «Електрон» сертифіковано за ДСТУ ISO 9001:2009  «Система управління якістю» № UA.2.022.04436-10. Телевізори «Електрон» відзначаються високою якістю, розширеним набором технічних і функціонально-сервісних характеристик.

Сучасні телевізори «Електрон» створені з використанням комплектації  від кращих світових виробників.  

Всі моделі телевізорів «Електрон» пройшли належну державну сертифікацію у Держстандарті України за повним циклом випробувань. 

Продаж та сервісне обслуговування забезпечується розгалуженою мережею торгових підприємств та авторизованих сервісних центрів по всій території України.

Продукція підприємства неодноразово відзначалась почесними відзнаками та нагородами як лауреата, так і переможця національних конкурсів «Кращий вітчизняний товар року»,  «100 кращих товарів України», «Лідер галузі».